Ön Kayıt

Başarılı!Teşekkür Ederiz Ön Kayıt Talebiniz İlgili Temsilciliğimize İletilmiştir.
Sorun Oluştu! Özür Dileriz Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Deneyiniz..

  • Bu kısımdan ön-kayıt yaptırdığınız takdirde, Amerikan Kültür®  Yabancı Dil Kursları' nın istediğiniz temsilciliğinden %10 indirim hakkı elde edersiniz.
  • Yabancı dil eğitiminizi 4, 6, 8 veya 12 kişilik sınıf programlarında ya da size özel bire-bir eğitim şeklinde alabilirsiniz. Sınıf programlarında kişi sayısı maksimum 12 dir.
  • Dönem açılış ve kurs tarihleri her temsilcilik bazında değiştiği için bu konular ile ilgili sorularınızı, aşağıdaki formu doldurduktan maksimum 36 saat içerisinde, seçmiş olduğunuz temsilcilikten güleryüzlü bir eğitim danışmanı sizi arayarak yanıtlayacaktır.
  • Formu doldurduktan sonra temsilciliğimize gittiğinizde, en üst düzeyde karşılanacak ve kaydınız öncelikli olarak, sıcak bir karşılama sonunda %10 indirim hakkınız dikkate alınarak alınacaktır. (Kimlik belgenizi yanınızda getiriniz).
  • Unutmayınız ki, Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları' nda devam ettiğiniz kuru geçip geçmemeye öğretmeninizin rehberliği ile siz karar verirsiniz. Türkiye' nin en yaygın ve güleryüzlü okullarına kayıt yaptırın, yabancı dili istediğiniz düzeyde öğrenmeden bitirmeyin. Karar sizin...!

Ön Kayıt Formu
Adınız ve Soyadınız
lütfen geçerli bir e-posta adresi yazınız
Lütfen Telefon Numaranızı Belirtiniz

e-bülten

AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU

Copyright ©2016 Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları All Rights Reserved. | Powered by: Markalar Birliği